Drób

Hodowla drobiu skoncentrowana jest głównie na dostarczaniu najlepszej jakości produktów drobiowych, a także jaj. O jakości tej decydują wymogi rynkowe.

Zachowanie odpowiedniej jakości wiąże się nie tylko z odpowiednim chowem drobiu, ale także z właściwym żywieniem.

Aby sprostać potrzebom hodowców drobiu w naszym sklepie internetowym agropet.pl przygotowaliśmy ofertę różnorodnych produktów żywieniowych dla drobiu. Są to produkty sprawdzone, właściwie zbilansowane, pełnoporcjowe i posiadające potwierdzenie  najwyższej jakości.

W naszym asortymencie produktów dla drobiu znajdują się pasze, koncentraty, dodatki paszowe, akcesoria, witaminy oraz minerały.

Takie produkty stanowią uzupełnienie w codziennym żywieniu drobiu – witaminy oraz minerały uzupełniają niedobory witaminowe, natomiast dodatki paszowe wspomagają właściwe utrzymanie drobiu w dobrej kondycji. Najpopularniejsze spośród powyższych kategorii w gronie klientów są drożdże paszowe, pasza dla kur niosek, DDGS wywar kukurydziany, śruta kukurydziana, śruta sojowa, czosnek paszowy, mieszanka mineralna, otręby pszenne, pasza bez GMO.

Dzięki właściwemu żywieniu drobiu ma ono szansę na lepszy rozwój, wysoką nieśność, pozyskiwanie dobrych rezultatów produkcyjnych. W związku z tym istotne znaczenie ma dobór właściwych produktów żywieniowych, które zagwarantują wymienione elementy. Oprócz pasz i koncentratów ważne są też dodatki paszowe, które obecnie stanowią nieodłączny element każdego nowatorskiego gospodarstwa rolnego. Ich stosowanie pomaga w rozwiązywaniu licznych objaw chorób – są one bogate w witaminy, związki mineralne, a także niezbędne w żywieniu komponenty w formie mieszanek, suszy, wywarów. Tych właściwych komponentów przeważnie nie ma w powszechnych paszach, a ich brak w żywieniu może być przyczyną wielu schorzeń, chorób, zaburzeń rozwoju drobiu, występowania pasożytów.

Produkty pochodzące ze sklepu agropet.pl umożliwią klientom stworzenie najlepszego procesu żywienia drobiu w sposób pełnoporcjowy, zawierający witaminy oraz mikroelementy.

Jesteśmy przekonani, że produkty, jakie Państwu oferujemy, pozytywnie wpłyną na rozwój oraz zdrowie drobiu.

Zapewniamy wysoką jakość, która niejednokrotnie spotkała się z uznaniem naszych klientów.

Krótki opis poszczególnych produktów z naszej oferty:

Drożdże paszowe są bardzo często stosowanym dodatkiem paszowym. Posiadają one łatwo przyswajalne składniki odżywcze i właściwie oddziałują na zdrowie, rozwój, a także układ pokarmowy zwierząt. Niekiedy wykorzystuje się je też jako komponent mieszanek, premiksów i probiotyków.

Pasza dla kur niosek – żywienie kur niosek wymaga właściwie zbilansowanych komponentów pokarmowych i właściwej zawartości wapnia zachowanego w najlepszym stosunku z fosforem. Składniki, jakie wykorzystano w produkcji pasz dla kur zapewniają wysoką i długookresową nieśność.

DDGS wywar kukurydziany – w żywieniu drobiu jest on dopełnieniem śruty sojowej, dopuszczalne jest zastąpienie nim m.in. makucha.

Śruta rzepakowa – jest to dość tanie źródło białka, dzięki czemu chów staje się bardziej opłacalny. Śruta ta bogata jest w duże ilości aminokwasów siarkowych, a także wszystkie inne podstawowe składniki pokarmowe.

Czosnek paszowy – produkt ten właściwie oddziałuje na funkcjonowanie organizmu, co umożliwia podwyższenie efektywności oraz opłacalności produkcji. Jest to także zdrowy antybiotyk.

Czosnek charakteryzuje się wysokim stężeniem składników aktywnych, które mają różne działanie. Służy on np. jako naturalny antybiotyk, a więc ma działanie bakteriobójcze, ale również przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze. Stosuje się go podczas leczenia schorzeń, które wywołały bakterie, czy wirusy.

Wpływa także korzystnie na odporność zwierząt, gdyż pobudza układ immunologiczny. Stosowanie czosnku każdego dnia przyczynia się do poprawy zastosowania paszy na kg przyrostu u zwierząt oraz do poprawy nieśności i regulacji procesów trawienia.

Na każdym gospodarstwie, na którym znajduje się drób zastosowana jest inna kombinacja cech, jakie składają się na dobrostan zwierząt. To wiąże się z koniecznością dostosowania żywienia drobiu do poszczególnych cech. W ich ramach wyróżnia się rasę, system utrzymania drobiu w kurniku, warunki pogodowe, a także kierowanie. Każde gospodarstwo jest też nastawione na inne cele biznesowe. Zazwyczaj hodowcom chodzi o pozyskanie najwyższej wydajności, w której sprzyja właściwie zbilansowana porcja pokarmowa – właściwy skład oraz koszt paszy dla zwierząt.

W sklepie agropet.pl znajdą Państwo produkty, które zachowują wszystkie wymienione elementy. Są one gwarancją sukcesu w prowadzeniu hodowli drobiu.

Rozwiązania dla bojlerów, niosek, drobiu wodnego, indyków cechują się tak obmyślonymi koncepcjami żywieniowymi, by w pełni sprostały potrzebom żywieniowym drobiu w każdej fazie produkcyjnej.

Oferując produkty dla drobiu chcemy silnie wesprzeć rozwój Waszych gospodarstw.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

 

 

Drób

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-12 z 78 pozycji

Aktywne filtry