Bydło

W ofercie sklepu internetowego agropet.pl znajdują się akcesoria, a także produkty żywieniowe niezbędne podczas hodowli bydła – cieląt oraz dojrzałych krów. Właściwy stan hodowli bydła jest bardzo ważny w Unii Europejskiej, w zawiązku z tym istotne jest zachowanie w gospodarstwie rolnym specjalnych warunków bytowych oraz żywieniowych dla zwierząt. Za właściwy rozwój oraz zdrowie bydła odpowiada poprawne żywienie, higiena i tryb podawania jedzenia.

Na naszą ofertę składają się pasze, koncentraty, premiksy, mleka dla cieląt, lizawki, dodatki paszowe, części do dojarek, oleje, środki do mycia i dezynfekcji, filtry, cedzidła, środki do hiegieny wymion, gumy strzykowe, środki kontroli i poskramiania, wycielacze i podnośniki, środki zapobiegania samozjadaniu, suplementy diety, sprzęt pomocniczy, środki odpajania cieląt, akcesoria oraz przewody.

Najpopularniejsze spośród powyższych kategorii w gronie klientów jest mleko dla cieląt, drożdże paszowe, DDGS wywar kukurydziany, pasza dla cieląt, śruta sojowa, śruta słonecznikowa, śruta rzepakowa, czosnek paszowy, gliceryna farmaceutyczna, gliceryna roślinna, ręczniki do wymion, wycielacz, pasza bez GMO.

Głównym aspektem skutecznej produkcji mleka, a także mięsa wołowego jest właściwe żywienie obejmujące pasze i dodatki paszowe wzbogacone w witaminy oraz mikroelementy – poprawne skomponowanie procesu żywieniowego na pewno pociągnie za sobą pozytywne skutki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na doradzanie oraz pomaganie klientom w kwestii wyboru, a także stosowania naszych produktów.

Wymienione produkty umożliwią hodowcom stworzyć najlepszy proces żywieniowy zwierząt w sposób pełnoporcjowy, wzbogacony w witaminy oraz mikroelementy.

Mamy całkowitą pewność, że produkty ze sklepu agropet.pl przyczynią się do rozwoju oraz poprawy zdrowia zwierząt.

Ponadto nasza oferta bogata jest również w różne akcesoria do hodowli bydła, jakie obecnie powinny znajdować się na każdym nowatorskim gospodarstwie rolnym. W ich skład wchodzą specjalistyczne akcesoria oraz sprzęt do karmienia, pojenia i chowu bydła.

Przedstawimy krótki opis wybranych produktów z naszego sklepu:

Mleko podawane cielętom pozwala na pozyskanie wydajnych krów na przyszłość. W początkowym okresie ich życia prawidłowe żywienie odgrywa kluczową rolę, ponieważ przekłada się na ich zdrowie, rozwój i dalsze użytkowanie.

Podczas hodowli cieląt nie należy kierować się niskimi nakładami pieniężnymi, gdyż tanie preparaty mogą skutkować niebezpiecznymi biegunkami. W początkach życia wskazane jest zwiększanie przyrostów masy ciała zwierząt w celu uzyskania najlepszej ich wydajności.

Mleko dla cieląt, jakie znajduje się w naszej ofercie jest podstawowym źródłem substancji pokarmowych.

Drożdże paszowe – to jednokomórkowe grzyby dynamicznie namnażające się w korzystnych warunkach. Aktualnie zaliczają się do najczęściej stosowanych mikroorganizmów w branży biotechnologicznej i rolno-spożywczej. Wykorzystuje się w formie dodatku do pasz dla zwierząt. 

DDGS wywar kukurydziany – użycie tego komponentu w porcji pokarmowej ma głównie zalety ekonomiczne – ponosi się na niego niższe koszty w odróżnieniu do np. śruty sojowej.

Pasza dla cieląt - właściwa hodowla cieląt oraz jałówek jest nakierowaniem zwierząt na wydajne oraz zdrowe produkowanie mleka na przyszłość. Jest to możliwe poprzez zagwarantowanie zwierzętom właściwych warunków żywieniowych. 

Koniecznie trzeba mieć na uwadze fakt, że żywienie zwierząt musi być zgodne z aktualną fazą wzrostu – wtedy działania okażą się skuteczne.

Właściwe żywienie bydła oraz zapewnienie im poprawnych warunków bytowych w dużej mierze wpływa na skuteczność produkcji. Zaczynając od zagwarantowania nowonarodzonym zwierzętom najlepszego startu i zadbania o matkę, po właściwe prowadzenie zwierząt w okresie laktacji, czy czasie okołowycieleniowym, konieczne jest, by mieć na uwadze ważne czynniki, które mogą wpływać na dobrostan.

Dobrze wyposażona obora, okresowa korekcja racic oraz profilaktyka zdrowotna wiąże się z pozyskaniem wydajnych krów, a te pozwalają silnie wykorzystać swoje możliwości produkcyjne.

Dbanie o dobre warunki dla krów jest bardzo istotne oraz opłacalne – zwraca się na przyszłość. Ważne jest więc przykładanie ogromnej wagi do warunków, w jakich hodujemy zwierzęta.

W naszym sklepie znajdują się produkty, które pomogą hodowcom zmaksymalizować zyski z produkcji mleka i zagwarantować wysoką troskę o dobrostan zwierząt. Z naszym asortymentem żywienie bydła stanie się łatwiejsze. Odpowiednio są dopasowane do fazy laktacji oraz typu paszy podawanej na gospodarstwie.

Cielęta, którym podawane są preparaty mlekozastępcze oraz jałówki otoczone dobrą opieką przyniosą rezultaty w formie wysokiej skuteczności w początkowych laktacjach, a hodowca będzie miał szansę na redukcję kosztów.

Najbardziej wydajne gospodarstwa to takie, na których stosowane są wysokiej jakości pasze dla krów objętościowe. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

 

 

Bydło

Jest 288 produktów.

Pokazano 1-12 z 288 pozycji

Aktywne filtry