Trzoda

Zapotrzebowanie trzody na żywność jest różne i zależy od przeznaczenia hodowli trzody, wieku, a także wagi. W zależności od tych wytycznych należy właściwie dobrać paszę i dodatki paszowe, by hodowla zwierząt w danym gospodarstwie była skuteczna i wiązała się z pozyskaniem pozytywnych rezultatów.

W ofercie sklepu agropet.pl znajdują się pasze, koncentraty, premiksy, dodatki paszowe, napromienniki, środki kontroli i poskramiania, akcesoria.

Najpopularniejsze spośród powyższych kategorii w gronie klientów są poganicze, drożdże paszowe, susz z lucerny, śruta sojowa, śruta słonecznikowa, śruta rzepakowa, czosnek paszowy, otręby pszenne, koncentrat dla trzody, pasza bez GMO, włókno dla loch, DDGS wywar kukurydziany.

Produkty pochodzące z naszego sklepu umożliwią stworzenie najlepszego procesu żywienia trzody w sposób zróżnicowany, pełnoporcjowy, wzbogacony w witaminy oraz mikroelementy.

Mamy pewność, że produkty jakie oferujemy, pozytywnie wpłyną na rozwój oraz zdrowie zwierząt. Zapewnią one gwarancję ochrony trzody chlewnej przed chorobami, pasożytami w czasie wzrostu prosiąt w fazie całkowitej dojrzałości zwierząt.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się też akcesoria do hodowli trzody, które w dzisiejszych czasach powinny znajdować się w każdym nowatorskim gospodarstwie rolnym. Składają się na nie specjalistyczne akcesoria i sprzęt do karmienia, pojenia, znakowania, poskramiania i kontroli oraz chowu trzody – dla prosiąt, tuczników i macior.

Zapewniamy wysoką jakość, która niejednokrotnie spotkała się z uznaniem ze strony naszych klientów.

Aby hodowla mogła osiągnąć sukces, a żywienie zwierząt przebiegało prawidłowo konieczne jest skoncentrowanie na pozyskiwaniu bardzo dobrych rezultatów przy minimalnych kosztach. Głównym celem powinno być stworzenie dobrej jakości żywca, który sprosta oczekiwaniom klientów.

Nieustanne poprawianie wyników produkcyjnych, a także optymalizowanie kosztów należą do głównych form powiększania zysków hodowców. Naszym celem jest dostarczanie Państwu propozycji najlepszych produktów, które pozwolą Wam odnieść sukces na Waszym gospodarstwie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego Klienci mogą nam zaufać i postawić na nasze propozycje.

Hodowcy stawiają przed sobą indywidualne cele co do chowu zwierząt, a my pragniemy pomóc im je osiągnąć.

Podczas produkcji świń niewątpliwie bardzo trudnym okresem jest odchów oraz żywienie prosiąt. Spora wiedza, pełne zaangażowanie oraz umiejętność kontrolowania jest wtedy konieczne.

Chów oraz żywienie młodych zwierząt istotnie oddziałuje na dalsze etapy produkcji, ponieważ problemy jakie wtedy występują oddziałują na całą przyszłość zwierzęcia. 

Odpowiednie pożywienie pomaga zwierzętom przeżyć najgorszy czas odsadzenia w całkiem przyjemny oraz bezpieczny sposób.  Nastawia je także do właściwego pobierania mieszanek w przyszłym czasie odchowu.

W obrębie trzody chlewnej wyróżnia się sporą różnorodność ras, a także linii produkcyjnych oraz odmienne potrzeby żywieniowe. W związku z tym nie jest łatwo wskazać jeden model żywienia. Nasza oferta posiada bogaty asortyment wysokiej jakości produktów. Każdy hodowca może wskazać te, które najlepiej sprawdzą się dla jego zwierząt w danej fazie życia. Wierzymy, że spełnią one Państwa oczekiwania i okażą się korzystne dla Waszej hodowli.

W naszym sklepie została przygotowana oferta dla trzody w odpowiedzi na ich codzienne potrzeby, zwracając uwagę na ich dobrostan, właściwe zarządzanie, a także podwyższanie pozyskiwanych wyników produkcyjnych. Stanowi ona odpowiedź na różnorodne wymogi i specyfikę hodowli.

Hodowla trzody z jednoczesną optymalizacją jej wydajności jest sferą, jaką nasi Klienci ściśle się interesują. Tak się składa, że my bardzo dobrze się na tym znamy i wiemy, co im zaproponować, by byli usatysfakcjonowani. Proponujemy takie produkty żywnościowe, które podniosą skuteczność produkcji i pociągną za sobą pozytywne rezultaty.

Aby pomóc hodowcom zarządzać ich gospodarstwem, doradzamy jak efektywnie karmić trzodę i co najlepiej jej podać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne są wyniki hodowlane oraz ekonomiczne, dlatego nasze propozycje są w pełni bezpieczne oraz łatwe. Każdy produkt został przygotowany z wysokiej jakości składników. Cały asortyment charakteryzuje się więc najlepszym zbilansowaniem recepturowym. Z chęcią przybliżymy Państwu szczegółowych informacji na temat wybranych produktów w razie potrzeby.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

Trzoda

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji

Aktywne filtry