Karmy

Odpowiednie żywienie psów i kotów ma istotne znaczenie dla ich rozwoju, zdrowia, samopoczucia. W produktach żywieniowych musi znajdować się kompletna porcja witamin oraz minerałów, jaka jest niezbędna każdego dnia zarówno psom i kotom. W naszym sklepie klienci zakupią sprawdzone, najlepsze jakościowo karmy – suche oraz mokre. Przy wyborze konkretnej, trzeba kierować się wagą, wiekiem, rasą oraz skłonnościami do alergii i nietolerancjami pokarmowymi zwierząt.

Wymienione produkty umożliwią hodowcom stworzyć najlepszy proces żywieniowy zwierząt w sposób pełnoporcjowy, wzbogacony w witaminy oraz mikroelementy.

Mamy całkowitą pewność, że produkty ze sklepu agropet.pl przyczynią się do rozwoju oraz poprawy zdrowia zwierząt. Zapewnią one gwarancję ochrony trzody chlewnej przed chorobami, pasożytami w czasie wzrostu prosiąt w fazie całkowitej dojrzałości zwierząt.

Zapewniamy wysoką jakość, która niejednokrotnie spotkała się z uznaniem ze strony naszych klientów.

Na zdrowie oraz czas życia zarówno psów jak i kotów oddziałuje genetyka, środowisko, odpowiednia opieka oraz żywienie. Niektóre aspekty są uzależnione wyłącznie od właścicieli tych zwierząt. W końcu mnóstwo jest zwierząt domowych, które żyją w podobnych warunkach jak ludzie. Tak więc pewnie niczego im wtedy nie brakuje, może prócz częstszych spacerów, czy zabaw. Wszystko zależy od podejścia i możliwości właścicieli.

Najważniejszą jednak kwestią, której należy przestrzegać, by zwierzęta prawidłowo się rozwijały, miały dobrą kondycję i zdrowie, jest właściwe żywienie.

O żywieniu, które całkowicie zaspokoi potrzeby żywieniowe zwierząt decyduje gatunek, rasa, wiek, sposób życia oraz stan ich zdrowia.  W odpowiednio zbilansowanej porcji żywieniowej przekazujemy zwierzętom potrzebne składniki energetyczne oraz budulcowe, a także substancje, które regulują ich metabolizm.

Właściwa dieta przeciwdziała wybranym schorzeniom, wspiera leczenie wielu chorób, a także powoduje szybszą rekonwalescencję.

Czy psu lub kotu właściciel może podawać to samo, co zjada on sam? Nie. Wyróżnia się wiele czynników, przez które ludzie, a zwierzęta mają inne potrzeby żywieniowe.

Często ludzie próbują narzucić swoim zwierzętom swoje przyzwyczajenia żywieniowe oraz tryb życia, jednak nie zdają sobie sprawy z tego, że robią źle. 

Najlepszy pokarm dla zwierzaka to taki, który wzbogacony jest w odpowiednio zbilansowane składniki energetyczne, budulcowe, czy w witaminy.

Nie może zabraknąć węglowodanów, lipidów, białek, mikro – oraz makroelementów, witamin, wody.

Uwzględniając ryzyko wystąpienia infekcji różnymi drobnoustrojami i zarażenia pasożytami, trzeba pamiętać, że nie można karmić zwierząt surowym mięsem (także rybim). Niekorzystne dla nich  jest także podawanie surowych jajek, mleka, kości, czekolady, cebuli i przyprawionych resztek ze stołu.

Czy sucha karma jest wystarczająca dla psów i kotów? Tak. Odpowiednia sucha karma to pełnoporcjowa oraz zbilansowana dieta, która pokrywa kompletnie każdą potrzebę bytową oraz produkcyjną.

Dobrą suchą karmę dla psa i kota zakupią Państwo w naszym sklepie internetowym agropet.pl. Cechuje ją duża smakowitość, właściwa wielkość, zawartość białka pochodzenia zwierzęcego, probiotyków. Pozbawiona jest ona m.in. pszenicy, glutenu kukurydzianego, produktów mleczarskich.

Sucha karma z naszego sklepu zagwarantuje każdemu zwierzakowi bardzo dobry stan zdrowia, dobrą kondycję, zdrową skórę, zdrowy przewód pokarmowy, zdrowy układ moczowy, higieniczną jamę ustną. Przy okazji zapewniamy też wygodę oraz oszczędność czasu.

Oczywiście stały dostęp do świeżej potrzeby to także podstawa przy żywieniu zwierzaków.

Jak często karmi się psy i koty?

Szczeniaka przez pierwsze jego 6 miesięcy trzeba karmić około 3 razy w ciągu doby. Przez kolejne 6 miesięcy mogą to być 2 posiłki.

Kotom natomiast można podać kilkanaście niewielkich smakołyków w ciągu dnia. Mogą więc mieć one cały czas uzupełnioną miskę, ale nie przesadzajmy z ilością karmy.

Co zrobić, kiedy zwierzę nie chce zjadać tej karmy?

Pewnie powodem jest zbyt mocne przyzwyczajenie do jedzenia dom owego. Jeśli jednak właściciel będzie konsekwentnie go nakłaniał do przerzucenia się na suchą karmę – na pewno mu się to uda.

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór karm, można więc wybrać taką, która najbardziej zasmakuje zwierzakowi. Pokarm dla psa czy kota może być polany odpowiednim sosem, można także stosować aromatyczne dodatki żywieniowe.

Zwróćmy jednak uwagę na to, czy zwierzę przypadkiem nie ma chorób dziąseł oraz zębów, gdyż to na pewno utrudniłoby mu gryzienie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

 

 

Karmy

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry