Inne zwierzęta

W sklepie internetowym agropet.pl klienci zakupią pasze, dodatki paszowe oraz akcesoria dla drobiu, trzody, bydła,koni, królików, psów, kotów oraz innych zwierząt i ptaków, takich jak np. gołębie. W tym miejscu oferujemy takie produkty jak między innymi: drożdże paszowe, pasza, gliceryna roślinna, czosnek paszowy, drożdże alkoholowe, aromaty, karmy dla ptaków.

Zapewniamy wysoką jakość produktów, która niejednokrotnie spotkała się z uznaniem wśród naszych klientów.

Drób

Dzięki właściwemu żywieniu drobiu ma on szansę na lepszy rozwój, wysoką nieśność, pozyskiwanie dobrych rezultatów produkcyjnych. W związku z tym istotne znaczenie ma dobór właściwych produktów żywieniowych, które zagwarantują wymienione elementy. Oprócz pasz i koncentratów ważne są też dodatki paszowe, które obecnie stanowią nieodłączny element każdego nowatorskiego gospodarstwa rolnego. Ich stosowanie pomaga w rozwiązywaniu licznych objaw chorób – są one bogate w witaminy, związki mineralne, a także niezbędne w żywieniu komponenty w formie mieszanek, suszy, wywarów. Tych właściwych komponentów przeważnie nie ma w powszechnych paszach, a ich brak w żywieniu może być przyczyną wielu schorzeń, chorób, zaburzeń rozwoju drobiu, występowania pasożytów.

Wszystkie wyżej wymienione produkty charakteryzujące się wysoką jakością klienci znajdą w sklepie agropet.pl

Bydło

W ofercie sklepu internetowego agropet.pl znajdują się akcesoria, a także produkty żywieniowe niezbędne podczas hodowli bydła – cieląt oraz dojrzałych krów. Właściwy stan hodowli bydła jest bardzo ważny w Unii Europejskiej, w zawiązku z tym istotne jest zachowanie w gospodarstwie rolnym specjalnych warunków bytowych oraz żywieniowych dla zwierząt. Za właściwy rozwój oraz zdrowie bydła odpowiada poprawne żywienie, higiena i tryb podawania jedzenia.  

Konie

W naszym sklepie internetowym agropet.pl znajduje się dobrej jakości pasza dla koni, smakołyki, a także dodatki paszowe i akcesoria. Dzięki tym produktom hodowcom łatwiej będzie zadbać o odpowiednią kondycję ich koni – zarówno młodych, jak i wyczynowych, klaczy, czy ogierów. Sklep internetowy market-rolniczy.pl posiada wysoko wartościową paszę dla koni, smakołyki oraz dodatki paszowe i akcesoria. Produkty te pomogą każdemu hodowcy w zadbaniu o właściwą kondycją posiadanych przez niego koni – koni młodych, wyczynowych, klaczy, ogierów i innych.

Króliki

Właściwe żywienie królików bazuje na pełnoporcjowych dawkach pokarmowych, które całkowicie zaspokajają dzienne zapotrzebowanie energetyczne, białkowe, witaminowe oraz składników mineralnych. Sposób dawkowania i zawartość uwarunkowana jest płcią królika, jego rasą, wiekiem oraz wagą.

W ofercie sklepu agropet.pl znajduje się szeroki wybór pasz i dodatków paszowych, m.in. drożdże paszowe, susz z lucerny, czosnek paszowy, aromaty, itd.

Psy i koty

Odpowiednie żywienie psów i kotów ma istotne znaczenie dla ich rozwoju, zdrowia, samopoczucia. W produktach żywieniowych musi znajdować się kompletna porcja witamin oraz minerałów, jaka jest niezbędna każdego dnia zarówno psom i kotom. W naszym sklepie klienci zakupią sprawdzone, najlepsze jakościowo karmy – suche oraz mokre. Przy wyborze konkretnej, trzeba kierować się wagą, wiekiem, rasą oraz skłonnościami do alergii i nietolerancjami pokarmowymi zwierząt.

Ptaki

Żywienie ptaków hodowanych wygląda nieco inaczej niż w przypadku żywienia ptaków, spożywających pokarm na wolności. Dlatego ważne jest przykładanie wagi do tego, czym karmimy hodowane ptaki. Wiele substancji, które znajdują się w naszym jedzeniu mogą zaszkodzić ptakom, dlatego trzeba zwracać na to uwagę. Nie można podawać też im pożywienia zanieczyszczonego różnego rodzaju substancjami chemicznymi, ponieważ mogą źle wpływać na ich rozwój. W diecie ptaków muszą dominować przede wszystkim ziarna.

W ofercie naszego sklepu znajdują się dobrej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się w diecie dla ptaków.

Krótki opis poszczególnych produktów z naszej oferty:

Drożdże paszowe są bardzo często stosowanym dodatkiem paszowym. Posiadają one łatwo przyswajalne składniki odżywcze i właściwie oddziałują na zdrowie, rozwój, a także układ pokarmowy zwierząt. Niekiedy wykorzystuje się je też jako komponent mieszanek, premiksów i probiotyków.

Pasza – żywienie zwierząt wymaga właściwie zbilansowanych komponentów pokarmowych i właściwej zawartości wapnia zachowanego w najlepszym stosunku z fosforem.

Czosnek paszowy – produkt ten właściwie oddziałuje na pracę organizmu, co pozwala poprawić efektywność oraz opłacalność produkcji. Jest to także naturalny antybiotyk.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

Inne zwierzęta

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry