Oferty hurtowe

Aby sprostać potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę zakupów hurtowych wybranych produktów. Aktualnie są to między innymi: śruta sojowa, śruta rzepakowa, koncentraty. W sytuacji potrzeby  zamówienia przez Państwa produktów, które nie znajdują się na powyższej liście – prosimy o telefon, bądź mail z zamówieniem. Wraz z zamówieniami hurtowymi świadczymy także usługi transportowe bezpośrednio do wybranego gospodarstwa rolnego.

Zapewniamy wysoką jakość, która niejednokrotnie spotkała się z uznaniem ze strony naszych klientów.

Śruta rzepakowa

Wykorzystanie śruty rzepakowej wiąże się z redukcja kosztów produkcji paszy, a przez to – z większym zyskiem hodowców. Dzięki zastosowaniu się do kilku ważnych wskazówek, możliwe będzie pełne wykorzystanie wszystkich jej możliwości

Śruta rzepakowa to produkt, który powstaje w wyniku ekstrakcji oleju z nasion rzepaku. Dlatego skład chemiczny śruty jest inny w porównaniu do  nasion surowych. W nasionach znajduje się przeszło 40 proc. tłuszczu i przeszło 20 proc. białka ogólnego. Śruta rzepakowa zawiera małe ilości tłuszczu, jednak ponad 30 proc. to białko.

W rzepaku znajduje się wiele aminokwasów egzogennych, są to głównie metioniny, mało jednak jest lizyny.

Cechą pasz rzepakowych jest duża ilość glukozynolanów, czyli związków należących do glikozydów, mających działanie antyżywieniowe.

Ich wpływ na organizm przejawia się jako zaburzanie metabolizmu jodu – jest to niekorzystne dla funkcjonowania tarczycy.

W efekcie następuje znaczne ograniczenie przyrostów.

Co prawda obróbka termiczna obniża szkodliwość tych związków, a odmiany, jakie uprawy się obecnie w naszym kraju mają niski poziom  glukozynolanów. Czynnik ten obniża możliwości zastosowania śruty rzepakowej w żywieniu wybranych grup trzody.

Wartość żywieniową śruty rzepakowej zaniża również duży stopień włókna surowego.

Pomimo tego, podanie śruty rzepakowej trzodzie może przynieść rezultaty podobne do pasz bazujących na białku sojowym.

W ofercie naszej firmy znajduje się wysoko jakościowa śruta sojowa i rzepakowa. Zawiera ona dobrze strawne białko, wzbogacone w aminokwasy, tłuszcz o właściwym składzie tłuszczowym i wiele składników mineralnych, witaminy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się sprzedażą śruty w korzystnej cenie. To co nas wyróżnia to spore doświadczenie oraz wiedza w tej branży. Wiemy, co zaoferować klientom, by pomóc im na rozwój ich hodowli.

Śruta sojowa

Śruta sojowa stanowi to cenne źródło białka roślinnego. Ma bardzo dobry wpływ na rozwój oraz zdrowie zwierząt.

Hodowcy, którzy stosują ten produkt mogą obserwować szybki przyrost masy zwierząt, już po kilku tygodniach stosowania. Produkt wzbogacony jest w wiele witamin oraz substancji, które pomagają im się przyswoić, przez co poprawia się stan zdrowia zwierząt.

Wykorzystanie śruty sojowej oznacza także niższe koszty oszczędności – pasza jest dobrze strawna.

Jak produkowana jest nasza śruta sojowa?

Do produkcji śruty sojowej wykorzystuje się dobrej jakości obłuszczone ziarna soi, które przechodzą przez proces ekstrakcji – podczas niego wyodrębnia się z nich olej sojowy.  

Zastosowanie śruty sojowej jest szerokie. Wykorzystuje się ją jako paszę dla drobiu, trzody, bydła. 

Koncentraty

W naszej szerokiej ofercie produktów dla zwierząt znajdują się koncentraty, z których samodzielnie można stworzyć mieszanki paszowe. Te również sprzedajemy hurtowo. Nasze produkty to gwarancja dobrej jakości – znajduje się w nich właściwa ilość wysokiej jakości białka, potrzebne składniki mineralne, witaminy. Przy ich użyciu można stworzyć pełnowartościową mieszankę w atrakcyjnej cenie.

Koncentraty dla zwierząt są świetnym uzupełnieniem składników pokarmowych w dawkach. Dzięki określonemu udziałowi koncentratu w mieszance otrzymać można oczekiwany poziom białka – uzależniony od zapotrzebowania zwierząt.

Białka, minerały i witaminy znajdujące się w koncentratach, dostarczą zwierzętom ogromnej mocy.

Dzięki naszym koncentratom koncentratom zwierzęta osiągną większy przyrost.

W koncentratratach znajdujących się w sklepie agropet.pl znajdują się aminokwasy, preparaty enzymatyczne i zakwaszające oraz wysokiej jakości białko – to jest to, czego potrzebuje Wasze zwierzę!

Działanie koncentratów z naszej oferty poprawi zdrowie zwierząt i wzmocni je.

U nas znajduje się szeroka gama koncentratów - wybierzcie taki, który będzie najlepiej pasował do wieku, masy i kierunku użytkowania zwierząt! 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

Macie potrzebę złożenia zamówienia hurtowego na nasze produkty? Prosimy o kontakt!

Oferty hurtowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry