Koncentraty dla trzody


Zapotrzebowanie trzody na żywność jest różne i zależy od przeznaczenia hodowli trzody, wieku, a także wagi. W zależności od tych wytycznych należy właściwie dobrać paszę, dodatki paszowe, ale także koncentraty, by hodowla zwierząt w danym gospodarstwie była skuteczna i wiązała się z pozyskaniem pozytywnych rezultatów.

W ofercie sklepu agropet.pl znajdują się wysokiej jakości koncentraty.

Najpopularniejsze spośród powyższych kategorii w gronie klientów są koncentraty czosnkowe, koncentraty z mączką rybną oraz koncentraty z maślanem.

Produkty pochodzące z naszego sklepu umożliwią stworzenie najlepszego procesu żywienia trzody w sposób zróżnicowany, pełnoporcjowy, wzbogacony w witaminy oraz mikroelementy.

Mamy pewność, że produkty jakie oferujemy, pozytywnie wpłyną na rozwój oraz zdrowie zwierząt. Zapewnią one gwarancję ochrony trzody chlewnej przed chorobami, pasożytami w czasie wzrostu prosiąt i w fazie całkowitej dojrzałości zwierząt.

Zapewniamy wysoką jakość, która niejednokrotnie spotkała się z uznaniem ze strony naszych klientów.

Aby hodowla mogła osiągnąć sukces, a żywienie zwierząt przebiegało prawidłowo konieczne jest skoncentrowanie na pozyskiwaniu bardzo dobrych rezultatów przy minimalnych kosztach. Głównym celem powinno być stworzenie dobrej jakości żywca, które sprosta oczekiwaniom klientów.

Nieustanne poprawianie wyników produkcyjnych, a także optymalizowanie kosztów należą do głównych form powiększania zysków hodowców. Naszym celem jest dostarczanie Państwu propozycji najlepszych koncentratów, które pozwolą Wam odnieść sukces na Waszym gospodarstwie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dlatego Klienci mogą nam zaufać i postawić na nasze propozycje.

Hodowcy stawiają przed sobą indywidualne cele co do chowu zwierząt, a my pragniemy pomóc im je osiągnąć.

Podczas produkcji świń niewątpliwie bardzo trudnym okresem jest odchów oraz żywienie prosiąt. Spora wiedza, pełne zaangażowanie oraz umiejętność kontrolowania jest wtedy konieczne.

Koncentraty dla trzody powstają na bazie sprawdzonych przepisów, które posiadają wiele substancji analitycznych powodujących szybszy wzrost i ogólny rozwój. 

Oferowane koncentraty posiadają składniki, które odpowiadają wymogom żywieniowym trzodzie w każdym wieku. Są one odpowiednio zbilansowane i w pełni bezpieczne dla zwierząt. 

W naszym sklepie znajduje się szeroka gama koncentratów, dlatego klienci mają możliwości wyboru tego, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom ich zwierząt. Cechują się one wysoką jakością, gdyż zostały przygotowane z wartościowych składników. 

Polecamy koncentraty czosnkowe, koncentraty z mączką rybną oraz z maślanem.  Wszystkie koncentraty z naszego sklepu z pewnością przyczynią się do wzrostu trzody.

Koncentraty z naszego sklepu przygotowywane są m.in. ze śruty sojowej, drożdży paszowych, węglanu wapnia, mąki pszennej, czosnku suszonego.

Mączki rybne od bardzo długiego czasu wykorzystuje się podczas karmienia trzody chlewnej. Powstają one z ryb, albo z odpadów, które powstają w wyniku przetwórstwa rybnego, a także z surowców i komponentów, których nie wolno spożyć.

Skład chemiczny tego produktu może być różny – zależy od tego, jakiego składniku użyto do jego produkcji. Wartość biologiczna jest tam bardzo duża – obejmuje lizynę, metioninę oraz treoninę. Białko w mączce jest wysoko strawne. Wartość białka może jednak ulegać zmianie – w zależności od typu wykorzystywanej substancji i techniki produkcji. Podczas produkcji tego produktu substancje ulegają podgrzewaniu i suszeniu. W wyniku wyższych temperatur niszczą się drobnoustroje patogenne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

Koncentraty dla trzody

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry