Mleka dla cieląt - oferty hurtowe

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientom w naszym sklepie internetowym agropet.pl przygotowaliśmy ofertę hurtową mleka dla cieląt.

Głównym aspektem skutecznej produkcji mleka, a także mięsa wołowego jest właściwe żywienie – poprawne skomponowanie procesu żywieniowego na pewno pociągnie za sobą pozytywne skutki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na doradzanie oraz pomaganie klientom w kwestii wyboru, a także stosowania naszych produktów.

Nasze produkty umożliwią hodowcom stworzyć najlepszy proces żywieniowy zwierząt w sposób pełnoporcjowy, wzbogacony w witaminy oraz mikroelementy.

Mamy całkowitą pewność, że mleko ze sklepu agropet.pl przyczyni się do rozwoju oraz poprawy zdrowia zwierząt.

Dostarczanie odpowiedniego pożywienia cielętom zwłaszcza w początkowym okresie ich życia, istotnie oddziałuje na ich zdrowotność, wzrost oraz ogólny rozwój.

Podając im mleko trzeba mieć na uwadze kilka ważnych kwestii.

Podczas odchowu cieląt nie powinno się myśleć o ponoszeniu najniższych kosztów. Trzeba dążyć wtedy do intensywnego ich wzrostu, dzięki czemu będą bardziej wydajne. Hodowcy muszą więc przyczyniać się do uzyskania jak największego przyrostu masy ciała zwierząt do czasu odsadzenia. Ponadto mleko słabej jakości może spowodować kosztowne i niebezpieczne biegunki.

Mleko  pochodzące z naszego sklepu to zdrowy pokarm dla cieląt o dobrej jakości. Jego plusem jest  to, że jest ono bogate w szybko strawne substancje pokarmowe oraz biologicznie aktywne. Zalicza się do nich m.in. hormony, enzymy, czy czynniki antybakteryjne. Biologicznie aktywne substancje przyczyniają się do rozwoju układu pokarmowego – morfologicznego oraz czynnościowego. 

Mieszanka jaką podaje się zwierzętom zawsze musi mieć odpowiedni skład. Należy pamiętać, że na skutek zmiany sposobu karmienia  zwierząt zmianie ulega skład mleka. Jego skład jest też formowany przez występowanie różnych objawów metabolicznych u dorosłych zwierząt i stan zdrowia gruczołu mlekowego. Dodatkowo w mleku krowim znajduje się mało żelaza, miedzi oraz witamin. W związku z tym podczas wykorzystywania mleka trzeba pamiętać o stosowaniu specjalnych dodatków wzbogaconych w takie komponenty. Mleko pochodzące ze sklepu agropet.pl jest bezpieczne w stosowaniu a przygotowana przez nas oferta hurtowa cechuje się atrakcyjną ceną. 

Dlaczego właściwe mleko ma duże znaczenie?

W przypadku zwierząt po fazie siarowej, będącej bardzo znaczącą dla zwiększenia odporności przeciwzakaźnej, hodowcy sporo myślą o tym jak właściwie należy karmić cielęta. Mleko jest podstawowym źródłem składników pokarmowych.  Cielęta pobierają stałe mieszanki mniej więcej od 7 dnia życia. Początkowo są to małe porcje.

Zwłaszcza w początkach po wycieleniu zwierzęta mają spore zapotrzebowania pokarmowe. Jeżeli wtedy zwierzęta nie będą stosownie karmione, skutkiem będzie wolny rozwój narządów, przez co dorosła krowa nie osiągnie największej wydajności. Właściwe dostosowanie żywienia w początkach życia ma wpływ na to, jak bardzo zwierzę będzie wydajne w przyszłości. Takie oddziaływanie  ma największe znaczenie przez pierwsze trzy tygodnie. trzech pierwszych tygodniach życia.

W tym czasie należy regularnie dostarczać zwierzętom mleko wysokiej jakości, które zakupią Państwo w naszym sklepie.

Cielaki niemal od początku życia przez 2 miesiące muszą spożywać mleko, które zwłaszcza wtedy pomoże im się rozwinąć, wpłynie na lepszy ich wygląd i lepsze zdrowie.

Mleko to kolejne po siarze pożywienie podawane cielakom. Niektórzy hodowcy nie stosują go długo ze względu na koszty, jednak ma ono korzystny wpływ, dlatego minimum przez 2 tygodnie warto je podawać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne są wyniki hodowlane oraz ekonomiczne, dlatego nasze propozycje są w pełni bezpieczne oraz łatwe. Mleko z naszego sklepu zostało przygotowane z wysokiej jakości składników. Charakteryzuje się więc najlepszym zbilansowaniem recepturowym. Z chęcią przybliżymy Państwu szczegółowych informacji na temat naszego asortymentu w razie potrzeby.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

Oferta hurtowa mleka dla cieląt w sklepie agropet.pl skierowana jest do hodowców, którzy pragną dobrze zadbać o zwierzęta w pierwszym okresie ich życia!

 

 

 

Mleka dla cieląt - oferty hurtowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry