Komponenty do zanęt/przynęt, kulki proteinowe, mixy

W sklepie agropet.pl znajdują się komponenty do zanęt/przynęt, kulki proteinowe i mixy, które są skutecznymi przynętami, pozwalającym złowić zadowalającą liczbę ryb.

W tej kategorii znaleźć można m.in. mączkę rybną, olej rybny, śrutę rzepakową, słonecznikową, sojową.

Wysoka jakość produktów z naszego sklepu spotkała się niejednokrotnie z uznaniem wśród klientów.

O sukcesie w formie zadowalającej liczby złowionych ryb świadczy dobór właściwej zanęty i przynęty, która będzie dostosowana do warunków, jakie panują nad wodą. Skład zanęty, przynęty może być różny i wynikać z indywidualnych preferencji, znajomości danego środowiska wodnego, gatunku ryby, doświadczeń wędkarskich, łowiska, miejsca bytowania ryb.

Z pewnością każdy wędkarz przyzna rację, że w czasie wędkowania bardzo istotne są zanęty oraz przynęty. Bez tego raczej trudno będzie przebiegał połów ryb. Zanęty oraz przynęty wędkarskie służą jako pokarm wykorzystywany podczas wędkowania. Ich rolą jest wabienie ryb.

Przedstawimy krótki opis wybranych produktów:

Mączka rybna

Mączki rybne powstają z ryb, albo z odpadów, które powstają w wyniku przetwórstwa rybnego, a także z surowców i komponentów, których nie wolno spożyć.

Skład chemiczny tego produktu może być różny – zależy od tego, jakiego składniku użyto do jego produkcji. Wartość biologiczna jest tam bardzo duża – obejmuje lizynę, metioninę oraz treoninę. Białko w mączce jest wysoko strawne. Wartość białka może jednak ulegać zmianie – w zależności od typu wykorzystywanej substancji i techniki produkcji. Podczas produkcji tego produktu substancje ulegają podgrzewaniu i suszeniu. W wyniku wyższych temperatur niszczą się drobnoustroje patogenne.

Śruta rzepakowa

Wykorzystanie śruty rzepakowej wiąże się z zyskami dla wędkarzy. Dzięki swoim właściwościom przyciąga ryby.

Śruta rzepakowa to produkt, który powstaje w wyniku ekstrakcji oleju z nasion rzepaku. Dlatego skład chemiczny śruty jest inny w porównaniu do  nasion surowych. W nasionach znajduje się przeszło 40 proc. tłuszczu i przeszło 20 proc. białka ogólnego. Śruta rzepakowa zawiera małe ilości tłuszczu, jednak ponad 30 proc. to białko.

W rzepaku znajduje się wiele aminokwasów egzogennych, są to głównie metioniny, mało jednak jest lizyny.

Śruta sojowa

Śruta sojowa stanowi to cenne źródło białka roślinnego. Ma bardzo dobry wpływ na rozwój oraz zdrowie zwierząt, ale także pomaga wędkarzom złowić większą liczbę ryb.

Osoby, które stosują ten produkt mają szansę na złowienie ryb w zadowalających ilościach – bardzo skutecznie je przyciąga. Produkt wzbogacony jest w wiele witamin oraz właściwych substancji.

Wykorzystanie śruty sojowej oznacza zyski dla wędkarzy.

Śruta słonecznikowa

Jest nie drogim i właściwym źródłem białka roślinnego. Jej zastosowanie podczas wędkowania będzie bardzo opłacalne.

Śruta słonecznikowa to produkt uboczny po wyrobie oleju z nasion słonecznika.

Tworzy się podczas ekstrakcji oleju rozpuszczalnikami organicznymi.

Po całym działaniu pozostaje śruta, która wykazuje dużą wartość odżywczą. Można ją zastosować w czasie połowu ryb. 

Wartość pokarmowa tej śruty jest zróżnicowana. Po ekstrakcji zostaje substancja, która zawiera około 3% tłuszczu.

Kulki proteinowe

W naszym sklepie znajdują się najlepsze kulki proteinowe. Stanowią bardzo ważną przynętę, które pozwolą na złowienie zadowalającej liczby ryb. Posiadamy kulki o różnych kolorach, rozmiarach i aromacie – każdy może wybrać dowolne według własnych preferencji. Podczas zakupu trzeba jednak kierować się tym, gdzie będziemy łowić i o jakiej porze roku.

My służymy fachowym doradztwem – w razie potrzeby wskażemy Państwu najkorzystniejsze w danych warunkach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

Komponenty do zanęt/przynęt, kulki proteinowe, mixy

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry