Suplementy/dodatki paszowe

W ofercie sklepu internetowego agropet.pl znajdują się suplementy/dodatki paszowe bardzo ważne podczas hodowli zwierząt. Właściwy stan hodowli zwierząt jest bardzo ważny w Unii Europejskiej, w zawiązku z tym istotne jest zachowanie w gospodarstwie rolnym specjalnych warunków bytowych oraz żywieniowych dla zwierząt. Za właściwy rozwój oraz zdrowie bydła odpowiada poprawne żywienie, higiena i tryb podawania jedzenia.

Na naszą ofertę składają się pasze, koncentraty, premiksy, mleka dla cieląt, lizawki, dodatki paszowe, części do dojarek, oleje, środki do mycia i dezynfekcji, filtry, cedzidła, środki do hiegieny wymion, gumy strzykowe, środki kontroli i poskramiania, wycielacze i podnośniki, środki zapobiegania samozjadaniu, suplementy diety, sprzęt pomocniczy, środki odpajania cieląt, akcesoria oraz przewody.

Najpopularniejsze spośród powyższych kategorii w gronie klientów jest mleko dla cieląt, drożdże paszowe, DDGS wywar kukurydziany, pasza dla cieląt, śruta sojowa, śruta słonecznikowa, śruta rzepakowa, czosnek paszowy, gliceryna farmaceutyczna, gliceryna roślinna, ręczniki do wymion, wycielacz, pasza bez GMO.

Produkty z naszego sklepu stanowią uzupełnienie w codziennym żywieniu zwierząt – witaminy oraz minerały uzupełniają niedobory witaminowe, natomiast dodatki paszowe wspomagają właściwe utrzymanie drobiu w dobrej kondycji.

Cechuje je wysoka jakość. Można je stosować w pełni bezpiecznie.

Głównym aspektem skutecznej produkcji mleka, a także mięsa jest właściwe żywienie obejmujące pasze i dodatki paszowe wzbogacone w witaminy oraz mikroelementy – poprawne skomponowanie procesu żywieniowego na pewno pociągnie za sobą pozytywne skutki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na doradzanie oraz pomaganie klientom w kwestii wyboru, a także stosowania naszych produktów.

Wymienione produkty umożliwią hodowcom stworzyć najlepszy proces żywieniowy zwierząt w sposób pełnoporcjowy, wzbogacony w witaminy oraz mikroelementy.

Pasza – właściwa hodowla jest nakierowaniem zwierząt na wydajne oraz bezpieczne produkowania mleka na przyszłość. Jest to możliwe poprzez zagwarantowanie zwierzętom właściwych warunków żywieniowych. Koniecznie trzeba mieć na uwadze fakt, że żywienie zwierząt musi być zgodne z aktualną fazą wzrostu – wtedy działania okażą się skuteczne.

Właściwe żywienie zwierząt oraz zapewnienie im poprawnych warunków bytowych w dużej mierze wpływa na skuteczność produkcji. Zaczynając od zagwarantowania nowonarodzonym zwierzętom najlepszego startu i zadbania o matkę, po właściwe prowadzenie zwierząt w okresie laktacji, czy czasie okołowycieleniowym, konieczne jest, by mieć na uwadze ważne czynniki, które mogą wpływać na dobrostan.

Suplementy/dodatki paszowe - wspomagają właściwe utrzymanie drobiu w dobrej kondycji.

Schorzenia zwierząt i właściwości naszych wybranych produktów:

Zwierzęta niekiedy mogą zmagać się z problemem ketozy oraz kwasicy. Mogą też nie mieć apetytu. Wtedy warto zastosować naszą mieszankę, która uzupełnia niedobór energii, ma działanie glukozotwórcze i antyketogenne. Przywraca również właściwe pH w żwaczu i zapobiega rozwojowi kwasicy.

Zawarte w niej witaminy i mikroelementy pobudzają rozwój mikroflory żwacza.

Co daje stosowanie mieszanki ze sklepu agropet.pl?

Uzupełniony zostanie niedobór energii oraz uregulowane pH żwacza.

Zwierzęta mogą wykazywać też problemy związane z trawieniem, słabą wydajność, mniejszy apetyt, niedobór energii.

W takiej sytuacji polecamy produkty, które poprawią strawność paszy i przeciwdziałają kwasicy żwacza. Powodują one wzrost zawartości białka i tłuszczu w mleku oraz spadek poziomu komórek somatycznych w mleku.

Wspomagają funkcjonowanie mikroflory żwacza, zwiększają apetyt oraz pobranie paszy.

Posiadamy również produkty, które uzupełniają niedobory wapnia wywołane rozpoczętą laktacją. Zawarte witaminy aktywizują przemiany metaboliczne w żwaczu i wątrobie oraz wzmacniają funkcjonowanie układu nerwowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do zakupów. Nie tylko sprzedajemy, ale również doradzamy Klientom i wspieramy ich pracę podczas rozwoju gospodarstw. Nam również zależy na pozyskaniu przez Was najlepszych wyników produkcyjnych.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości związane z dawkowaniem naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co pozwala nam na udzielenie fachowej pomocy oraz doradztwa.  Z chęcią udzielimy odpowiedzi telefonicznie bądź mailowo.

 

 

 

Suplementy/dodatki paszowe

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry