Dodatki paszowe

W sklepie agropet.pl znajdują się dodatki paszowe usprawniające właściwe zachowanie kondycji zwierząt i redukujące niedobory witamin. Zazwyczaj stosuje się je też w celu wyleczenia aminokwasów. Dodatki paszowe są pomocne m.in. w przypadku występowania ektopasożytów.

W tej kategorii znajduje się m.in. susz z lucerny, drożdże paszowe, DDGS wywar kukurydziany sypki, pasza dla niosek na pobudzenie nieśności, śruta sojowa.

Susz z lucerny - jest to wysokowłóknisty składnik, który ma bardzo intensywny zapach. Jest wzbogacony m.in. w witaminę A, C i E oraz różne składniki mineralne – m.in. w fosfor. Składnik ten można dodać do paszy dla każdego zwierzęcia.

Drożdże paszowe – powodują szybszy wzrost oraz rozwój zwierząt, poprawiają ich stan zdrowia i produktywność. Przyczyniają się także do uzyskania lepszej jakości produktów z drobiu. Mają w związku z tym duże zastosowanie w branży paszowej jako dodatek dla drobiu. Droższe paszowe dodatkowo obniżają negatywne oddziaływanie stresu cieplnego na kury, a także zwiększają przyrost masy ich ciała w ciągu dnia.

DDGS wywar kukurydziany sypki zawiera dużo wysokiej klasy białka oraz aminokwasów

Produkt ten podawany zwierzętom może być produktem zastępującym śrutę sojową, rzepakową, albo kukurydzę.

Przy zastosowaniu DDGS wywaru kukurydzianego nie można zapomnieć o ważnych aminokwasach, dzięki którym jakość mięsa będzie bardzo wysoka.

Pasza dla niosek na pobudzenie nieśności

Pasza ta powoduje rozwój układu rozrodczego oraz intensywną nieśność.

Pasza na pobudzenie nieśności u kur niosek odpowiada za rozwijanie układu rozrodczego u młodych zwierząt oraz za intensywniejszą nieśność u starszych zwierząt. Pasza redukuje niedobory białka. Zawiera ona dużo witamin, mikroelementów i aminokwasów, właściwie oddziałujących na pracę organizmu zwierząt. 

Śruta sojowa gromadzi energię i białko, a jej wartość pokarmowa jest stabilna.

Przez to gwarantuje skuteczniejsze działanie, szczególnie dla rozwijających się zwierząt.

Zastosowanie tego komponentu ułatwia pracę podczas obsługi zwierząt. Dzięki temu nakłady pracy są znacznie mniejsze.

Wszelkie dodatki paszowe są jak najbardziej zalecane -  podnoszą wartość paszy i mają przełożenie na pozyskiwane efekty chowu.

Dodatki paszowe

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry