Akcesoria

W celu przeprowadzenia w pełni poprawnej hodowli drobiu należy przestrzegać pewnych zasad w kwestii żywienia, ale także warunków chowu. Każdy hodowca powinien zaopatrzyć hodowlę w odpowiedni sprzęt oraz akcesoria, które znajdują się również w ofercie naszego sklepu.

Oferujemy m.in. bardzo dobre oprawy/lampy promiennika z regulacją, automatyczne poidła dla drobiu, karmidła, żarówki promienniki oraz żarówki do lampy.

Posiadamy karmidła o różnych rozmiarach oraz metodach dostarczania paszy, które są dopasowane do konkretnych systemów żywienia drobiu.

Karmidła pochodzące z naszego sklepu przeznaczone są nie tylko dla specjalistycznych hodowli, ale także przydomowych. Wykorzystuje się je m.in. dla gołębi, czy kurcząt.

Oprawa promiennika z regulacją pełni rolę obudowy do żarówki grzewczej oraz promienników. Napromienniki pomagają ogrzewać oraz dogrzewać w czasie chowu wiele zwierząt.

Wyposażenie oprawy w siatkę ochronną sprawia, że żarówka jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi.  

Łańcuszek mocujący oprawy nie ma opcji regulacji.

W ofercie posiadamy też dobrej klasy żarówki do lampy napromiennikowej.

Klienci zakupią u nas akcesoria, które są niezbędne do ogrzewania zwierząt.

Ponadto proponujemy również spray antyagresyjny, który zapewni lepszą atmosferę wśród zwierząt, gdyż będą one spokojniejsze.

Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i sprawdzenia, których akcesoriów brakuje w Waszej hodowli.

Akcesoria

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry