Witaminy i minerały

Pasza dla drobiu zazwyczaj bogata jest we właściwe ilości potrzebnych witamin.
W przypadku zakupu  gotowych pasz, które są odpowiednio suplementowane dla konkretnego gatunku zwierząt w konkretnym wieku nie trzeba martwić się o to, czy zawierają one właściwą ilość witamin. Z pewnością są one przygotowane tak, że zaspokoją zapotrzebowanie zwierząt na te składniki.
Inaczej jest na gospodarstwie, gdzie hodowca sam wytwarza pasze i musi zadbać o suplementację. W naszym sklepie znajdują się witaminy i minerały, które będą doskonałym uzupełnieniem pasz i znacznie podwyższą ich wartość. 
W tej kategorii Klienci znajdą takie produkty jak: Polfamix A+Z- Witaminy dla drobiu, Polfamix AD3E-Witaminy dla drobiu, Mieszanka mineralna na poprawę jakości skorupy jaj, Preparat dla kur niosek na barwę żółtek jaj, Polfamix B-Compositum.
POLFAMIX A+Z to produkt m.in. dla kur niosek towarowych oraz pozostałych gatunków drobiu dorosłego. Wzbogacony jest w witaminy, które przyczyniają się do podniesienia stopnia nieśności zwierząt oraz jakości jaj. Produkt ten można również zastosować w przypadku hodowli zwierząt w mało sprzyjającym środowisku zoohigienicznym. Jego stosowanie z pewnością pozwoli obserwować poprawiającą się kondycję zwierząt.
Mieszanka paszowa mineralna dla kur niosek poprawiająca jakość skorupy jaj ma wpływ przede wszystkim na lepszą wytrzymałość w razie uszkodzeń i wybarwień. Jest źródłem potrzebnych witamin, dzięki którym kształtowanie skorupy jaj przebiega lepiej, a układ kostny zwierząt wzmacnia się. W wyniku stosowania tej mieszanki czas nieśności jest dłuższy, a liczba pozyskiwanych jaj większa.
O jakości skorupy jaj świadczą różne aspekty, takie jak m.in. stan zdrowia i wiek zwierząt, ale także aspekty żywieniowe. Dlatego dodatki w formie witamin odgrywają tutaj znaczącą rolę.
Preparat dla kur niosek na barwę żółtek jaj
Na barwę żółtek wpływa sposób utrzymania oraz zbilansowane żywienie. Wiele osób potwierdza, że najlepsza barwę mają jaja, które pochodzą z przydomowej hodowli. To na ten aspekt konsument zwraca szczególną uwagę, zwłaszcza, że za kolorem podąża smak.
W celu prowadzenia możliwie najefektywniejszej hodowli należy zwracać uwagę na tak ważne czynniki jak warunki chowu oraz sposób żywienia. Właściwe żywienie to takie, które jest odpowiednio suplementowane. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą witamin oraz minerałów dla drobiu. 

Witaminy i minerały

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry