Dodatki paszowe

W tej kategorii klienci zakupią dodatki paszowe, które warto zastosować podczas żywienia zwierząt, przyczyniając się tam samym do ich rozwoju oraz poprawy zdrowia.
W ofercie znajduje się m.in. susz z lucerny, drożdże paszowe, DDGS wywar kukurydziany, spray antyagresyjny, gliceryna farmaceutyczna, śruta sojowa, wysłodki buraczane i inne produkty.
DDGS wywar kukurydziany
Mając na uwadze skład chemiczny, DDGS wywar kukurydziany może być porównany ze śrutą rzepakową, natomiast koncentrując się na zawartości metioniny – można go zestawić ze śrutą sojową.
DDGS wywar kukurydziany dostarcza także mnóstwo fosforu. Jest on tutaj dobrze wchłanialny i częściowo zasiedlający się w organizmie zwierząt. Przez to niewielkie jego ilości są usuwane do środowiska.
Śruta sojowa
W obecnych czasach można zauważyć zmiany w tej sferze. Niektóre z powyższych składników są usuwane przez te, których wartość pokarmowa jest lepsza. Jednym z takich produktów jest śruta sojowa.  Gromadzi ona energię i białko, a jej wartość pokarmowa jest stabilna.
Przez to gwarantuje skuteczniejsze działanie, szczególnie dla rozwijających się zwierząt.
Śruta rzepakowa
Śruta rzepakowa powstaje w wyniku ekstrakcji oleju. Tworzą ją nasiona rzepaku. Z uwagi na to, jej zawartość chemiczna odbiega od  nasion surowych. W śrucie rzepakowej znajduje się niewiele tłuszczu, ale za to zawartość białka sięga prawie 40%.
Drożdże alkoholowe
Drożdże alkoholowe to produkt uboczny, który powstaje podczas produkowania spirytusu.
W procesie fermentacji alkoholu tworzą się specjalne, namnażające się szczepy bakterii. Kiedy gotowy spirytus zostanie odciągnięty – tworzy się odpad, który cechuje się sporą ilością drożdży.
Drożdże alkoholowe stosuje się podczas karmienia każdej grupy zwierząt, a także podczas sporządzania pasz.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą! 

Dodatki paszowe

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-12 z 49 pozycji

Aktywne filtry