Mycie i dezynfekcja

W tej kategorii znajdą Państwo wielofunkcyjne szczotki z wymienną końcówką, końcówki do szczotek, koncentraty i płyny do mycia oraz dezynfekcji, mokry papier do wymion i inne przydatne w gospodarstwie produkty. Pozwolą one utrzymać czystość oraz higieniczny stan urządzeń mlecznych.
Kwaśny koncentrat do mycia urządzeń znajdujący się w naszej ofercie jest skoncentrowanym preparatem czyszczącym, który służy do dezynfekcji instalacji udojowych oraz chłodziarek do mleka. Bardzo efektywnie rozpuszcza on kamień wodny i mleczna, a także zapobiega kolejnemu osadzeniu się. Dzięki niemu można pozbyć się również białka i tłuszczu. Nie ulega pienieniu.
Jest bardzo skutecznym środkiem, polecanym wśród odbiorców. Wyprodukowano go na bazie kwasu azotowego oraz fosforowego. Mycie urządzeń tym środkiem powinno trwać kwadrans, a cały proces należy przeprowadzić najlepiej w temperaturze pokojowej.
Oprócz środków czyszczących i dezynfekujących na każdym gospodarstwie ważną rolę odgrywają też specjalne akcesoria.
Niektóre elementy wyposażenia hodowli mają takie kształty, do których trudno dotrzeć. Czasem nawet jest to zupełnie niemożliwe bez odpowiednich przyrządów.
Z myślą o tym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalnych szczotek do czyszczenia, które będą ułatwieniem w czasie mycia poszczególnych urządzeń. Ich obecność na gospodarstwie w dzisiejszych czasach jest wręcz konieczna.
Nasze szczotki są bardzo solidne, zamocowane na drucie, dzięki czemu będzie możliwe dotarcie nimi w każde miejsce. Posiadamy także końcówki do szczotek oraz mokry papier do wymion - ręczniki, które nasączono substancją dezynfekująco- pielęgnacyjną. Są gotowe do użytkowania, bezzapachowe.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Mycie i dezynfekcja

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry