Filtry i cedzidła

W tej kategorii znajdują się akcesoria, które służą do pielęgnacji oraz profilaktyki wymion zwierząt. Są to przedmioty niezbędne na każdym gospodarstwie, by hodowca mógł codziennie dbać o właściwą higienę udoju oraz utrzymać wymiona w odpowiedniej kondycji. Dzięki nim możliwe jest m.in. zapobieganie oraz profilaktyka mastitis.
W ofercie filtrów oraz cedzideł posiadamy: cedzidła aluminiowe, wkłady rzadkie do cedzidła, wkłady gęste do cedzidła, filtry rurowe, filtry krążkowe.
Filtry krążkowe
Są to bardzo efektywne filtry krążkowe, które należy stosować w plastikowych cedzidłach do mleka. Zapewniamy o bardzo wysokiej jakości włókniny wiskozowej, z której powstały wkłady filtrujące. Za pomocą naszych filtrów możliwe jest efektywne oczyszczenie mleka z zanieczyszczeń. Tworzywo przeznaczone do produkcji wkłady dopuszcza się do styczności z jedzeniem.
Zapewniamy, że podczas stosowania wkładu z pewnością nie ulegnie on zniszczeniu. Jego wyprodukowanie cechuje się bardzo dobrą jakością i trwałą gramaturą filtra. Jego używanie będzie całkowicie komfortowe dla hodowcy.
Filtry dostarczamy Klientom w opakowaniu gwarantującym ochronę przed ich zanieczyszczeniem.
Cedzidło do mleka
Oferujemy cedzidła do mleka, które można umieścić m.in. w zbiorniku ochładzającym na mleko.
Dzięki wykorzystaniu cedzidła, hodowca efektywnie zapobiega dostaniu się do mleka różnych zanieczyszczeń.
W cedzaku umieszcza się dodatkowo filtr, który precyzyjnie oczyszcza mleko, nie blokując przy tym jego przemieszczenia się do konwi. Cedzidło wyposażone jest w zacisk, który normuje wkład filtrowy.
Cedzak do mleka firmy agropet.pl cechuje się wysoką jakością zastosowanego materiału, którego dezynfekcja nie sprawia problemów.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zachęcamy do nabycia proponowanych produktów. Z pewnością przydadzą się w każdym gospodarstwie! 

Filtry i cedzidła

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry