Kontrola i poskramianie

W kategorii kontrola i poskramianie proponujemy Klientom akcesoria, które uspokoją zwierzęta, obniżą u nich agresję, a także pomogą hodowcy je zdyscyplinować i odpowiednio sobie podporządkować.

Posiadamy m.in. : kleszcze nosowe, poganiacze bateryjne, elektryczne oraz poskrom-laski przeciw wierzganiu.

Praca z bydłem nie zawsze bywa łatwa. Do tej kategorii należą zwierzęta duże, o sporej masie i dużej sile. Kiedy staną się agresywne, wcale nie tak łatwo je uspokoić. Zwłaszcza nie jest to łatwe zadanie dla jednej osoby.

Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Co zrobić, by zwierzę nie narobiło wtedy szkód, uspokoiło się i zaczęło z nami współpracować? Tak naprawdę można bardzo łatwo rozwiązać ten problem, jeśli pod ręką będą znajdowały się odpowiednie akcesoria. W celu zachowania bezpieczeństwa na gospodarstwie warto je posiadać.


Produkty z naszego sklepu zostały bardzo przemyślanie wykonane. Wykorzystano w tym celu trwałe i solidne tworzywa, dlatego każdy nasz przyrząd spokojnie można wykorzystać do tego, by przeciwstawić się bydłu.

Akcesoria te spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa w kwestii traktowania zwierząt. Nie robią im żadnej krzywdy, jeśli właściwie się ich używa.

Kleszcze nosowe służą do schwytania zwierzęcia, gdy jest ono agresywne. Ból jaki ono wtedy odczuwa, powoduje, że przestaje kręcić głową i uspokaja się.


Poganiacze zarówno bateryjne jak i elektryczne zostały tak zabezpieczone, by można było swobodnie je trzymać. Są bardzo solidne, odporne na uszkodzenia. Ich długotrwałe trzymanie nie powoduje zmęczenia ręki. Skonstruowano je w sposób taki, aby przypadkiem nie doszło do sytuacji, w której się one włączą, czy zrobią komukolwiek krzywdę.
Są one bardzo solidne i można je stosować dla wszystkich zwierząt należących do bydła.

Produkty z naszego sklepu są sprawdzone. Pomogą hodowcom w skutecznym przeganianiu i poskramianiu zwierząt, sprawiając, że praca z nimi nie zawsze musi być trudna i męcząca.

Kontrola i poskramianie

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aktywne filtry