Wycielacze i podnośniki

W tej kategorii przedstawiamy ofertę wycielaczy oraz podnośników do podnoszenia krów!
Wycielacz jest niezwykle pomocny dla krów w czasie porodu. Przedmiot ten nie sprawia problemów, dlatego może obsługiwać go jedna osoba. Zwłaszcza w przypadku porodów nocnych jest to przydatne – nie trzeba wtedy myśleć jeszcze o tym, by prosić inne osoby o pomoc.
Na wycielacz składają się takie elementy jak:
- prowadnica
- głowica.
Przyrząd ten może być zastosowany tylko wtedy, gdy występuje poród fizjologiczny z ułożeniem głowy prosto albo ułożeniem pośladkowym prostym.
Wycielacz niezwykle ułatwia poród, także warto go stosować, ale trzeba być wtedy ostrożnym.
Dzięki długiemu ramieniu tego urządzenia tworzy się dźwignia dostarczająca dużą siłę.
Aby dobrze używać ten sprzęt, trzeba być w jakimś stopniu doświadczonym.
Podnośnik do podnoszenia krów – jest niezbędny dla każdej osoby zajmującej się hodowcą krów. To bardzo dobra inwestycja, która zwraca się w krótkim czasie. Podnośnik pomaga krowom wstać np. po ciężkim dla nich wycieleniu.
Można stosować ten przyrząd wraz z bloczkiem albo inną wciągarka. W naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością, solidnym tworzywem oraz atrakcyjną ceną. Zaciski można dostosowywać do obwodu zwierząt.
Zapraszamy do sklepu internetowego agropet.pl po zakup wycielacza! Dzięki temu specjalistycznemu urządzeniu pomożecie krowie w czasie porodu, a Wam samym będzie lżej, kiedy nie będziecie musieli prosić innych o pomoc! Zachęcamy również do zaopatrzenia Waszego gospodarstwa w podnośnika do podnoszenia krów, które bardzo często mogą okazać się przydatne, gdy Wasze zwierzęta będą potrzebowały pomocy po wycieleniu!

Wycielacze i podnośniki

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry