Suplementy diety

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości suplementy diety. Oferujemy m.in. glicerynę farmaceutyczną, melasę,  preparat przeciw biegunce u cieląt, a także suplement wapniowo-magnezowy i inne.

Gliceryna paszowa dla bydła

Podczas produkowania biopaliw tworzy się gliceryna w dużych ilościach. Z pewnością nie jest ona obca hodowcom bydła.
Gliceryna paszowa to mieszanka energetyczna. W jej skład nie wchodzi białko, włókno, witaminy ani przeważająca część związków mineralnych.
W przewodzie pokarmowym u świń, produkt ten przemienia się w glukozę, przez co ilość energii metabolicznej w glicerynie farmaceutycznej dochodzi do nawet 22 MJ.
Uznaje się, że wykorzystanie gliceryny nie przyczynia się do gorszych wyników produkcyjnych zwierząt. Produkt ten może być także postrzegany jako dodatek smakowy – powoduje większy pobór mieszanki przez trzodę.
Po zakup gliceryny farmaceutycznej zapraszamy Państwa do sklepu internetowego agropet.pl. Gwarantujemy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny!

Melasa jest produktem ubocznym, który powstaje w wyniku produkowania cukru spożywczego. Ma on formę zagęszczonego syropu o brązowej barwie. W jej skład wchodzą składniki cukrowe – m.in. sacharoza, glukoza, a także pierwiastki – magnez, sód, czy potas. Obecność potasu w tym produkcie pozwala na obserwowanie odczynu alkaicznego.
Melasa to mieszanka energetyczna zawierająca dużo węglowodanów, które są rozpuszczają się w wodzie. Po dodaniu jej do paszy dla zwierząt cała mieszanka staje się smaczniejsza i ma lepszy zapach.
Warto ją stosować, by podwyższyć wartość energetyczną zwłaszcza mieszanek dla bydła. Jest to możliwe poprzez dynamiczne rozpuszczenie węglowodanów w żwaczu i  silny metabolizm.

Preparat przeciw biegunce u cieląt – powoduje efektywne oraz szybkie przywrócenie właściwego stanu zdrowia zwierząt, które maja problemy biegunkowe. Produkt ten normuje równowagę wodno-elektrolitową podczas wystąpienia zaburzeń związanych z trawieniem. Zawarte w nim składniki działają ściągająco i przeciwzapalnie, hamując rozwój bakterii. Zostaje unormowane także tempo przemieszczania się jedzenia przez jelita.

Suplement wapniowo-magnezowy – w krótkim czasie uzupełnia on braki wapnia oraz witamin w fazie okołoporodowej, skraca przebieg porodu, a także normuje gospodarkę mineralną organizmu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 

Suplementy diety

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry