Akcesoria

W tej kategorii znajdują się akcesoria dla bydła takie jak m.in.:

karabinek do łańcuchów, kleszcze kastracyjne, nosowe, pojemnik na lizawkę, linka porodowa do wycielania ręcznego, wiadro ze stali, przedzdajacz.

Hodowla bydła wymaga czasem ciężkiej pracy, której hodowca musi podołać, jeśli chce się cieszyć dobrymi efektami.
Nie tylko dobre warunki chowu oraz właściwy sposób żywienia są najważniejsze. Okazuje się, że odpowiednia hodowla bydła nie obędzie się bez wielu potrzebnych akcesoriów. Ich brak może oznaczać problemy przy porodzie, podczas wystąpienia agresji u zwierząt oraz w innych sytuacjach, które z pewnością mogą się pojawić.

W ofercie posiadamy m.in. kleszcze nosowe, które pomoże uspokoić zwierzę – kiedy jest ono agresywne, przy ich użyciu ściska się zwierzę, wtedy w wyniku odczuwanego bólu zwierzę przestaje kręcić głową i uspokaja się.
 
Kleszcze kastracyjne służą do nieinwazyjnej kastracji bydła. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Można używać ich w pełni bezpiecznie – nie wywołują krwawienia.

Pojemnik na lizawkę – to bardzo łatwe o tanie rozwiązanie na zamocowanie lizawek dla zwierząt. Pojemnik należy przymocować do ścian albo innych powierzchni, a tam umieścić kostki. Przedmiot ten jest bezpieczny w stosowaniu.

Linka porodowa do wycielania ręcznego – taki przyrząd jest bardzo pomocny w momencie wycielania zwierząt. Wspomaga cały proces, nawet w przypadku skomplikowanych zabiegów. Linka porodowa koniecznie powinna znaleźć się na każdym gospodarstwie.

Wiadro ze stali – służy m.in. do noszenia wody, czy paszy. Jest przydatnym przedmiotem, który pomaga w pracy przy chowie zwierząt. To tanie i przydatne rozwiązanie.

Przedzdajacz jest bardzo pomocny w początkowym dojeniu. Na przedzdajaczu można ocenić stan mleka – czy nie jest ono rozwodnione, albo czy nie zmieniło koloru. Przedzdajacz jest niezbędnym przedmiotem dla każdego hodowcy. Trzeba jednak pamiętać o tym, że po każdym użyciu musi on być umyty oraz zdezynfekowany.

Wszelkie akcesoria dla bydła jakie oferujemy Państwu w naszym sklepie są bardzo solidne i usprawniają pracę podczas hodowli zwierząt. Idealnie sprawdzą się na każdym gospodarstwie, a dzięki wykorzystanym tworzywom do ich produkcji, będą Wam długo służyć.

Akcesoria

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Aktywne filtry