Płyny

Pielęgnacja poudojowa oraz dezynfekcja strzyków ma bardzo duże znaczenie – dzięki higienicznym procesom wzmacniają się naturalne mechanizmy, które bronią się przed powstaniem kolejnych zakażeń wymienia.

W tej kategorii znajdują się różnego rodzaju wysokiej jakości płyny do pielęgnowania oraz dezynfekowania strzyków, m.in. avitafilm, avitapid, avitaderm.

AVITAFILM – jest to antybakteryjny środek bazujący na kwasie mlekowym, który stosuje się w celu pielęgnowania strzyków. Wspólne działanie gliceryny, lanoliny, czy sorbitolu przyczynia się do tego, że strzyki są elastyczne i gładkie. To oddziałuje na odporność, urazy mechaniczne oraz mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia kolonii bakterii.

Produkt ten wytwarza na strzyku otoczkę zabezpieczającą, usuwa zakażenia bakteryjne, chroni przed kolejnymi wirusami, zapewnia pielęgnację oraz szybszą regenerację skóry strzyków.

AVITAPID – jest to antybakteryjny oraz pielęgnujący środek na podstawie chlorheksydyny, który stosuje się w celu poudojowego dezynfekowania strzyków. Skład tego produktu został bardzo dobrze skomponowany, dzięki czemu zachowuje się on na długo, ochraniając strzyk i usuwając zakażenia bakteryjne.

Produkt ten chroni przed pojawieniem się kolejnych zakażeń, przyczynia się do otrzymania miękkiej skóry strzyków oraz do szybszej jej regeneracji.

AVITADERM – jest to środek w płynie, który ma cechy pielęgnacyjne i nawilżające, stosuje się go do czyszczenia gruczołu mlekowego zanim dojdzie do udoju oraz do zachowania higienicznego stanu ściereczek, którymi myje się strzyki. Dzięki niemu można usunąć zanieczyszczenia, odkażać i odżywiać strzyki. Składa się z niejonowych oraz anionowych komponentów powierzchniowo czynnych i z gliceryny.

Przeznacza się go do dezynfekcji ściereczek, spryskiwania strzyków oraz ich pianowania.

Zachęcamy do zakupu wybranych środków!

Płyny

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry