Pasze

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości pasze dla trzody, które są bezpieczne w stosowaniu, zawierają sprawdzone składniki i dobrze wpływają na rozwój zwierząt.
Klienci mogą zakupić u nas m.in. prestarter-dla prosiąt ssących i odsadzonych, suszoną serwatkę kwaśną, olej sojowy, preparat mlekozastępczy dla prosiąt.
To jaką technologię karmienia powinniśmy wybrać uwarunkowane jest zakresem produkcji. Większy poziom zużycia paszy to spore oszczędności generujące tanie rozwiązania.
Przygotowanie samodzielnie paszy wiąże się z tym, że trzeba sporządzić ją samemu od podstaw. Podejmują się tego osoby na małych jak i większych gospodarstwach. Można na ten cel wykorzystać różne komponenty – m.in. śrutę rzepakową, słonecznikową premiksy, wiele dodatków paszowych. Mieszanka musi mieć jednak właściwie ułożoną recepturę.
Inne rozwiązanie to zakup paszy pełnoporcjowej. Na rynku jest ich cała masa. Ta opcja zwalnia nas z konieczności dysponowania własną mieszalnią. Zakupując taką paszę nie trzeba martwić się o jej dobrą kompozycję. Pasze pełnoporcjowe o wysokiej jakości zakupią Państwo w naszym sklepie agropet.pl. Ich stosowanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ każdy produkt zostaje przygotowany z wykorzystaniem najlepszych komponentów.
Prestarter-dla prosiąt ssących i odsadzonych - zawartość energii białka dopasowana jest do uśrednionych możliwości genetycznych zwierząt. Kompozycja jakościowa i ilościowa witamin jest w pełni zgodna z rekomendacjami OVN. Przybliżony bilans elektrolitów mieszanki. Zastosowany został profil aminokwasowy białka, który jest bardzo dobry na poziomie aminokwasów ogólnych. Zastosowanie tego produktu gwarantuje osiągnięcie możliwie wysokich wyników produkcyjnych chowu oraz tuczu.
Suszona serwatka kwaśna – odgrywa dużą rolę w żywieniu trzody chlewnej. Zawiera wysoki stopień laktozy, przez co serwatka jest przyjazna dla prosiąt, ponieważ wtedy czynność laktazy jelitowej jest dość wysoka. Dlatego właśnie produkt ten wykorzystuje się głównie podczas karmienia młodych zwierząt, które wcześnie odsadzono.
Olej sojowy - nadaje wartości mieszance, podnosi jej energetyczność, a  hodowcy dzięki temu obserwują wyższy przyrost zwierząt. Jednocześnie olej powoduje mniejsze zużycie paszy, a to związane jest z oszczędnościami. Ma też dobry wpływ na smak oraz konsystencję mieszanki, przez to zwierzęta chętnie ją pobierają.
Preparat mlekozastępczy dla prosiąt – jest uzupełniającym produktem mlekozastępczym dla zwierząt do wyrobu pasz. Wzbogacony jest w witaminy, prowitaminy i inne cenne substancje, a także składniki aromatyzujące.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz złożenia zamówienia!

Pasze

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry