Koncentraty

W tej kategorii przedstawiamy propozycję koncentratów dla trzody – dla bydła mlecznego i opasowego. Mieszanki te cechują się wysoką jakością. Zostały wyprodukowane z odpowiednio dobranych składników, które są dopełnieniem paszy treściwej i dostarczają najlepszych związków pokarmowych zwierzętom. Wykorzystano do nich m.in. śrutę sojową, rzepak, drożdże paszowe, wywar kukurydziany.
Sposób żywienia trzody niewątpliwie silnie wpływa na ich rozwój, zdrowie, a także dalsze użytkowanie.
Przekłada się także na skuteczność produkcji mleka oraz mięsa wołowego. Żywienie zwierząt zawsze musi być poprawne. Obejmuje nie tylko pasze, ale również koncentraty dla trzody, które bogate są w witaminy.
Trzeba uświadomić sobie, że to właściwie zaplanowany oraz realizowany proces żywieniowy pociąga za sobą pożądane skutki.
Żywienie koniecznie musi współgrać też z obecną fazą wzrostu zwierząt. Wtedy będzie w pełni efektowne. Skuteczna produkcja jest wynikiem poprawnego żywienia zwierząt i zapewnienia im właściwych warunków bytowych.
Koncentraty dla trzody są najlepszym źródłem witamin, energii oraz składników mineralnych.
Koncentraty zawarte w paszy pomogą zwierzętom całkowicie wykorzystać ich możliwości genetyczne, przyczynią się do szybkiego ich wzrostu, poprawy zdrowia, równomiernego rozwoju i większego przyrostu masy ciała.
Koncentraty przyczynią się do uzyskania wysokiego poziomu białka w paszy.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!  

Koncentraty

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry