Premiksy

W tej kategorii znajdą Państwo premiksy, które pomogą uzupełnić braki związków mineralnych i witaminowych w organizmach Waszych zwierząt. Zakupić można u nas m.in. Porkovital oraz włókno dla loch - Porkovital Fibre.
Premiksy są źródłem uzupełniających związków mineralnych oraz witamin. Powszechnie wykorzystuje się je do wyrobu mieszanek oraz koncentratów paszowych. Są one też często wzbogacone w komponenty w formie symulatorów wzrostu, aminokwasy, czy enzymy i składniki smakowo-zapachowe.
Porkovital jest pełną mieszanką mineralną na cały czas tuczu. Odpowiednie zbilansowanie komponentów pokarmowych gwarantuje właściwy pobór i wykorzystanie paszy. Wzbogacony jest w dodatek enzymów paszowych, które rozkładają trudno strawne frakcje włókna pokarmowego, dzięki czemu poprawia się wykorzystanie komponentów pokarmowych paszy.
Produkt ten pozwala przygotować paszę o bardzo wysokich parametrach pokarmowych. Ma też korzystny wpływ na układ odpornościowy zwierząt. Jego wykorzystanie skutkuje uzyskaniem wysokich efektów produkcyjnych.
Włókno dla loch - Porkovital Fibre
Porkovital Fibre  – preparat, który zawiera mieszankę różnorodnych frakcji włókna pokarmowego. Produkt zaleca się do stosowania w porcjach pokarmowych dla loch niskoprośnych i karmiących, dzięki czemu możliwe będzie uzyskanie oczekiwanego poziomu włókna surowego w porcji pokarmowej. Normuje perystaltykę jelit  i przepływ pokarmu, obniżając możliwość wystąpienia zaparć u loch wysokoprośnych i karmiących. 
Włókno dla loch musi zawierać się w mieszankach, by przewód pokarmowy tych zwierząt mógł właściwie funkcjonować.
Dlatego nasza oferta zawiera produkty, które są niezwykle ważne w żywieniu zwierząt.
Każdy hodowca powinien zadbać na swoim gospodarstwie o właściwy sposób żywienia!
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupu! 

Premiksy

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry