Dodatki paszowe

W tej kategorii klienci zakupią dodatki paszowe, które warto zastosować podczas żywienia zwierząt, aby mogły nieustannie się rozwijać i utrzymywać dobry stan zdrowia.
W ofercie znajdują się takie produkty jak m.in. DDGS wywar kukurydziany, śruta sojowa, śruta rzepakowa, spray antyagresyjny, olej sojowy, zakwaszacz paszowy, czosnek paszowy i inne. 
DDGS wywar kukurydziany
Mając na uwadze skład chemiczny, DDGS wywar kukurydziany może być porównany ze śrutą rzepakową, natomiast koncentrując się na zawartości metioniny – można go zestawić ze śrutą sojową.
DDGS wywar kukurydziany dostarcza także mnóstwo fosforu. Jest on tutaj dobrze wchłanialny i częściowo zasiedlający się w organizmie zwierząt. Przez to niewielkie jego ilości są usuwane do środowiska.
Śruta sojowa
Śruta sojowa gromadzi energię i białko, a jej wartość pokarmowa jest stabilna.
Przez to gwarantuje skuteczniejsze działanie, szczególnie dla rozwijających się zwierząt.
Śruta rzepakowa
Śruta rzepakowa powstaje w wyniku ekstrakcji oleju. Tworzą ją nasiona rzepaku. Z uwagi na to, jej zawartość chemiczna odbiega od  nasion surowych. W śrucie rzepakowej znajduje się niewiele tłuszczu, ale za to zawartość białka sięga prawie 40%.
Spray antyagresyjny jest powszechnym środkiem, który przeciwdziała agresywnemu zachowaniu zwierząt i gryzieniu, gwarantuje spokojną atmosferę w stadzie. Pozostawia dobry efekt na długo.
Olej sojowy - Głównie nadaje wartości mieszance, zwiększa jej energetyczność, przez co zwierzęta osiągają wyższy przyrost. Jednocześnie przyczynia się do mniejszego zużycia paszy, co wiąże się z oszczędnościami. Ma dobry wpływ na smak oraz konsystencję mieszanki, dlatego jest chętnie spożywana.
Zakwaszacz paszowy cechuje się niezwykła kompozycją. Stosuje się go w żywieniu każdego zwierzęcia monogastrycznego, w szczególności trzody chlewnej. Produkuje się go z mieszanki poprawnie dobranych kwasów organicznych oraz ich soli na nośniku krzemionkowym.
Czosnek paszowy – produkt ten właściwie oddziałuje na pracę organizmu - pozwala to poprawić efektywność oraz opłacalność produkcji.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą! 

Dodatki paszowe

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Aktywne filtry