Kontrola i poskramianie

W tej kategorii oferujemy akcesoria, które uspokoją zwierzęta, obniżą u nich poziom agresji, a także pomogą hodowcom je zdyscyplinować i podporządkować sobie.

Posiadamy m.in. : poganiacze „Klepak”, poganiacze bateryjne, elektryczne oraz poskramiacze.

Praca z trzodą nie zawsze bywa łatwa. Są to zwierzęta duże, o sporej masie i znacznej sile. Nie jest łatwo ich uspokoić, gdy są agresywne. Tym bardziej byłoby to wyzwanie dla jednej osoby.

My przygotowaliśmy w naszej ofercie coś, co pomoże hodowcom w takiej sytuacji – mianowicie poganiacze, które zawsze dostępne pod ręką pomogą zachować bezpieczeństwo na gospodarstwie.

Produkty z naszego sklepu zostały bardzo przemyślanie wykonane. Wykorzystano w tym celu trwałe i solidne tworzywa, dlatego każdy nasz przyrząd spokojnie można wykorzystać do tego, by przeciwstawić się bydłu.

Akcesoria te spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa w kwestii traktowania zwierząt. Nie robią im żadnej krzywdy, jeśli właściwie się ich używa.

Poganiacze zarówno bateryjne jak i elektryczne zostały tak zabezpieczone, by można było swobodnie je trzymać. Są bardzo solidne, odporne na uszkodzenia. Ich długotrwałe trzymanie nie powoduje zmęczenia ręki. Skonstruowano je w sposób taki, aby przypadkiem nie doszło do sytuacji, w której się one włączą, czy zrobią komukolwiek krzywdę.
Są one bardzo solidne i można je stosować dla wszystkich zwierząt należących do trzody.

Poganiacze klepak są trwałe, a dzięki wydającemu dźwięku dodatkowo wpływają na zwierzęta. Bezboleśnie popędzają świnie. 
Produkty z naszego sklepu są sprawdzone. Pomogą hodowcom w skutecznym przeganianiu i poskramianiu zwierząt, sprawiając, że praca z nimi nie zawsze musi być trudna i męcząca.

Zachęcamy do zakupienia naszych produktów z tej kategorii, które niewątpliwie dla każdego hodowcy będą bardzo przydatne! 

Kontrola i poskramianie

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry