Akcesoria

Akcesoria dla trzody
W tej kategorii oferowane są takie akcesoria jak: miara do pomiarów, spray antyagresyjny, obcinacz ogonków, poskrom- laska przeciw wierzganiu, oprawa/lampa promiennika, spray do dezynfekcji ran i inne. Produkty te mogą okazać się niezwykle przydatne hodowcom w czasie chowu zwierząt. W dzisiejszych czasach powinny znajdować się na każdym gospodarstwie.
Naszą miarą wykonuje się pomiary zoometryczne i ocenia się przyrosty wagowe u zwierząt. Jej obudowę wykonano z solidnego materiału.
Spray antyagresyjny jest powszechnym środkiem, który przeciwdziała agresywnemu zachowaniu zwierząt i gryzieniu, gwarantuje spokojną atmosferę w stadzie. Pozostawia dobry efekt na długo.
Obcinacz ogonków:
- gazowy obcinacz – w szybki i bezbolesny sposób obcina się przy jego użyciu ogonki u prosiąt kilka do po urodzeniu. Zapewniają one małe prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji. Przyrząd został wykonany z solidnego tworzywa, jest mocny i długotrwały.
- elektryczny obcinacz  - służy do szybkiego, bezbolesnego obcięcia ogonków, a także do łączenia kabli i lin. Posiada automatyczny włącznik/wyłącznik
Poskrom- laska przeciw wierzganiu – jest to solidny poskrom, ocynkowany, który można dopasować  do różnych wielkości zwierząt. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę, gdy zwierzęta są agresywne. Za pomocą poskromu można uniemożliwić wierzganie i uspokoić je.
Oprawa promiennika z regulacją pełni rolę obudowy do żarówki grzewczej oraz promienników. Napromienniki pomagają ogrzewać oraz dogrzewać w czasie chowu wiele zwierząt.
Spray do dezynfekcji ran jest środkiem w aerozolu, który bardzo dobrze sprawdza się w czasie dezynfekowania zgrzebeł, urządzeń weterynaryjnych, a także ran u zwierząt. Jest to sprawdzony preparat do dezynfekowania powierzchni, który zwalcza bakterie, wirusy i grzyby. Jest niezwykle ważny do utrzymania odpowiedniego stanu higienicznego w hodowli zwierząt.
Nasze akcesoria cechują się wysoką jakością. Zostały przygotowane z myślą o dostarczeniu Państwu produktów, które podwyższą poziom Waszego gospodarstwa.
Zapraszamy do zakupu!

Akcesoria

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry